Outland Fredrikstad

Brochs gate 8
Ligger i Torvbyen kjøpesenter
1607 Fredrikstad
Tlf: 989 00 450
E-post: fredrikstad@outland.no

Mandag – fredag: 10.00 – 20.00
Lørdag: 10.00 – 18.00

Outland Kristiansand

Barstølveien 35
Ligger i Sørlandssenteret
4636 Kristiansand
Tlf: 989 00 449
E-post: kristiansand@outland.no

Mandag – fredag: 10.00 – 21.00
Lørdag: 10.00 – 19.00

Outland Porsgrunn

Kulltangvegen 70
Ligger i Down Town kjøpesenter
3921 Porsgrunn
Tlf: 989 00 442
E-post: porsgrunn@outland.no

Mandag – fredag: 09.00 – 20.00
Lørdag: 09.00 – 20.00
Søndag: 12.00 – 20.00

Outland Nettbutikk

Tlf: 21 68 85 26
E-post: nettbutikk@outland.no
Mandag – fredag: 09.00-1600

Outland Bergen

Fortunen 4
5013 Bergen
Tlf: 55 31 48 22
E-post: bergen@outland.no

    Mandag – onsdag: 10.00 – 18.00
Torsdag – fredag: 10.00 – 20.00
Lørdag: 10.00 – 18.00

Outland Oslo

Kirkegata 23
0153 Oslo
Tlf: 22 33 04 10
E-post: oslo@outland.no

Mandag – fredag: 09.00 – 20.00
Lørdag: 09.00 – 19.00
Søndag: 12.00 – 18.00

Outland Sandvika

F.o.m. 23.02.2019 er Outland Sandvika dessverre stengt. Besøk oss en liten togtur unna, i Kirkegata i Oslo, for mye mer av alt det beste innen populærkultur.

Outland Trondheim

Jomfrugata 4
7011 Trondheim
Tlf: 989 00 448
E-post: trondheim@outland.no

Mandag – onsdag: 10.00-18.00
Torsdag – fredag: 10.00-20.00
Lørdag: 10.00-18.00

Outland Hamar

Vangsvegen 62
Ligger i CC Hamar
2317 Hamar
Tlf: 989 00 441
E-post: hamar@outland.no

Mandag – fredag: 10.00 – 21.00
Lørdag: 10.00 – 18.00

Outland Oslo/Avd. Storgata

Storgata 26
0184 Oslo
Tlf: 21 38 80 08
E-post: oslo.storgata@outland.no

Mandag – fredag: 11.00 – 21.00
Lørdag: 10.00 – 18.00
Søndag: 12.00 – 18.00

Spesialisert spill- og turneringsavdeling.

Outland Stavanger

Breigata 4
4006 Stavanger
Tlf: 989 00 439
E-post: stavanger@outland.no

Mandag – fredag: 10.00 – 19.00
Lørdag: 10.00 – 17.00

© 2018 Outland. Alle rettigheter reservert.