Kontakt oss

Kundeservice

I tillegg til våre fysiske butikker, driver Outland også nettbutikk. Her finner du et stort utvalg av det meste vi tilbyr ute i butikkene våre, samt muligheten til å reservere produkter i våre butikker via Klikk og Hent.

Ikke nøl med å kontakte oss med spørsmål eller andre henvendelser, vi hjelper deg mer enn gjerne.

 

Kontaktinfo
Send oss en e-post på kundeservice@outland.no eller ring oss på telefon 21 68 85 26 (hverdager fra kl. 9–16)

Outland kundeservice tilbyr også muligheten for chat. Når en av våre medarbeidere er tilgjengelig for chat, vil et ikon av en snakkeboble vises nede i høyre hjørne av nettsiden vår.

Spørsmål om Outlands kundeklubb? Ta gjerne kontakt med kundeservice, men sjekk også vår oversikt over ofte stilte spørsmål rundt kundeklubben.

Outland Administrasjon

Outland har vokst seg stort nok til at vi nå opererer med en sentral administrasjon og et eget lager som styrer kjedens daglige drift. Er du en leverandør, en bedrift eller en annen aktør som ønsker å komme i kontakt med oss, ta gjerne kontakt via kontaktinformasjonen nedenfor.

Markedsansvarlig
Ida Desiree Bentsen, ida.bentsen@outland.no

Forlagssjef, Outland Forlag
Kazima Sjøvold, forlag@outland.no

Outland Bedrift
Se egen side

Kategorisjef, tegneserier
Ellen Bergheim, ellen.bergheim@outland.no

Kjedekoordinator
Ellen Guldberg, ellen@outland.no

Outland Cards
loeskort@outland.no

Kategorisjef, samleobjekter og merchandise
Ronny Pedersen, ronny.pedersen@outland.no

Kategorisjef, bøker
Tomas Myrekrok, tomas.myrekrok@outland.no