I Pondus Eliteserien HC (10) får du et dypdykk i Jokkes kjærlighetsliv når Camilla introduseres. Denne boken byr på alle høydepunktene og lavmålene fra deres turbulente forholdsstart. Den lengste Pondus-historien noensinne, julefortellingen fra 2004, er også inkludert. Her får du vite hvem som er opphavet til Günthers korte gener. I tillegg har hipster-bladet Natt & Dag klart å snike seg inn i Pondusville for et eksklusivt intervju med Jokke og Pondus.
Denne utgaven er en del av eliteserien som samler alle Pondus-striper kronologisk og i farger for første gang. Forfatter Frode Øverli leverer som alltid humor av høy kvalitet, og boken er utgitt av Egmont, kjent for sine populære tegneserier.
Boken er et must for alle som elsker fotball og humor, og den gir deg en unik innsikt i Pondus-universet. Med sine detaljerte og fargerike illustrasjoner, samt spennende historier, er dette en bok som vil glede både nye og gamle fans.
Enten du er interessert i fotball eliteserien eller bare elsker gode tegneserier, vil denne boken være et flott tillegg til samlingen din. Ikke gå glipp av denne muligheten til å få med deg noen av de mest ikoniske øyeblikkene i Pondus-historien.
Ser du noe som bør rettes opp i produktbeskrivelsen? Ikke nøl med å
gi oss beskjed!