Zom-B Chronicles: Bind-up of Zom-B and Zom-B Underground

ZOM-B,
Av Darren Shan
Goodreads
81 of 5
4.0500 / 5

pris på nett

Tilbudspris 126,65 kr Vanlig pris 149 kr

pris i butikk

149 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Horror og Grøss, Overnaturlig
  • Slippdato: 3. jul. 2014
  • Forlag: Simon & Schuster

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Utsolgt

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Zom-B Chronicles: Bind-up of Zom-B and Zom-B Underground
Zom-B Chronicles: Bind-up of Zom-B and Zom-B Underground
This radical, masterful series from internationally bestselling author Darren Shan is perfect for fans of The Walking Dead.

At first, no one believed the viral footage was real. A conspiracy, some thought; perhaps a terrorist fear campaign - cleverly executed CGI and an awful lot of fake blood. But it turns out there was nothing fake about it.

The undead have hit London, and they're taking over. Brain by brain.

Violent, conflicted, abused B Smith is caught up in a grisly battle for survival in a world that makes no sense. The war between the living and the reviveds will test B's principles to their bloodiest, most desperate limits.

But if death isn't the end . . . what next?
SKU
9781471137884
Sjangere: Horror og Grøss Overnaturlig
Detaljer
SKU 9781471137884
Antall Sider 352
Leverandørstatus Utsolgt hos leverandør
Serie : Zom-B (1 & 2)
Serie ZOM-B
Sjanger Horror og Grøss, Overnaturlig
Format Paperback
Språk Engelsk
Produsent / Forlag : Simon & Schuster
Opprinnelsesland : Storbritannia
Forfattere Darren Shan
Avansert Format Paperback: B-Format (M)
Aldersgruppe Voksen
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:Zom-B Chronicles: Bind-up of Zom-B and Zom-B Underground
Din rangering
Besøk Goodreads for flere omtaler