The Merciful Crow

Merciful crow, Vol. 1
Av Margaret Owen
Goodreads
77.8 of 5
3.8900 / 5

pris på nett

Tilbudspris 126,65 kr Vanlig pris 149 kr

pris i butikk

149 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Action og Eventyr, Fantasy
  • Slippdato: 16. okt. 2020
  • Forlag: Square Fish

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Kun 2 på lager

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
The Merciful Crow
The Merciful Crow
With clever magic, a star-crossed romance, and lethal stakes, The Merciful Crow is a YA fantasy debut perfect for fans of Sabaa Tahir, Leigh Bardugo, and Kendare Blake. As a future chieftain of the Crow caste, sixteen-year-old Fie abides by one rule: Look after your own. Her clan of undertakers and mercy-killers takes more abuse than coin, but when her family is called to collect royal dead, she's hoping they'll find the payout of a lifetime. Instead, they find a still-living crown prince, his cunning bodyguard, and a common foe: a ruthless usurper queen who wants them all dead. Fie agrees to smuggle the prince across the nation in exchange for her people's safety. But with the queen's brutal hunters on their tail, she's forced to make the sacrifices that define a true leader.
SKU
9781250250940
Sjangere: Action og Eventyr Fantasy
Detaljer
SKU 9781250250940
Vekt (Kg) : 0.373000
Antall Sider 400
Subsjanger: Dark Fantasy
Leverandørstatus Tilgjengelig
Serie : Merciful Crow ( 1)
Volum 1
Serie Merciful crow
Sjanger Action og Eventyr, Fantasy
Format Paperback
Språk Engelsk
Produsent / Forlag : Square Fish
Opprinnelsesland : USA
Forfattere Margaret Owen
Avansert Format Paperback
Aldersgruppe Barn (0-11)
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:The Merciful Crow
Din rangering
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?