Shikimori's Not Just a Cutie 1

Shikimoris Not Just a Cutie, Vol. 1
Av Keigo Maki
Goodreads
71.6 of 5
3.5800 / 5

pris på nett

Tilbudspris 143,65 kr Vanlig pris 169 kr

pris i butikk

169 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Humor, Kjærlighet og Romanse
  • Slippdato: 27. okt. 2020
  • Forlag: Kodansha Comics

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

20+ på lager

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Shikimori's Not Just a Cutie 1
Shikimori's Not Just a Cutie 1
Shikimori seems like the perfect girlfriend: cute, fun to be around, sweet when she wants to be... but she has a cool dark side that comes out under the right circumstances. And her boyfriend Izumi loves to be around when that happens! A fun and funny high school romance with a sassy twist perfect for fans of Nagatoro-san and Komi Can't Communicate!     Shikimori and Izumi are high school sweethearts. They hold hands walking home from school, they flirt in the halls, they tease each other. But Shikimori knows what she wants, and how to get it, and she can turn from cutie to cool in an instant.
SKU
9781646511754
Sjangere: Humor Kjærlighet og Romanse
Detaljer
SKU 9781646511754
Vekt (Kg) : 0.193000
Opprinnelsesland : USA
Serie Shikimoris Not Just a Cutie
Forfattere Keigo Maki
Sjanger Humor, Kjærlighet og Romanse
Språk Engelsk
Format Paperback
Leverandørstatus Tilgjengelig
Aldersgruppe Voksen
Avansert Format Paperback
Serie : Shikimoris Not Just a Cutie
Volum 1
Produsent / Forlag : Kodansha Comics
Antall Sider 160
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?