Raptor: A Sokol Graphic Novel Limited Edition

Raptor Ltd,
Av Dave McKean

pris på nett

Tilbudspris 849,15 kr Vanlig pris 999 kr

pris i butikk

999 kr
  • Format: Hardcover
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Litterær, Science-Fiction, Superhelt, Fantasy
  • Slippdato: 22. jul. 2021
  • Forlag: Dark Horse Comics

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Utsolgt

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Raptor: A Sokol Graphic Novel Limited Edition
Raptor: A Sokol Graphic Novel Limited Edition
A visual tour-de-force graphic novel from artist and writer Dave McKean (Black Dog, The Sandman).

The Raptor, Sokol, flickers between two worlds: a feudal fantastical landscape where he must hunt prey to survive, and Wales in the late 1800s where a writer of supernatural tales mourns the passing of his young wife. He exists between two states, the human and the hawk. He lives in the twilight between truth and lies, life and death, reality and the imagination.

World Fantasy, Harvey, British Science Fiction Association, and V+A Book Award winner Dave McKean's first creator-owned character is a wandering spirit for our times.

o The deluxe, oversized hardcover edition has an exclusive signed tip-in illustration. This is perfect for fans of Dave McKean's beautiful art who want to experience Raptor in large-scale glory.
SKU
9781506722580
Sjangere: Litterær Science-Fiction Superhelt Fantasy
Detaljer
SKU 9781506722580
Opprinnelsesland : USA
Serie Raptor Ltd
Forfattere Dave McKean
Sjanger Litterær, Science-Fiction, Superhelt, Fantasy
Språk Engelsk
Format Hardcover
Leverandørstatus Kommende
Aldersgruppe Voksen
Avansert Format Hardcover
Serie : Raptor Ltd
Illustrasjoner 128 Illustrations, unspecified
Produsent / Forlag : Dark Horse Comics
Antall Sider 128
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:Raptor: A Sokol Graphic Novel Limited Edition
Din rangering
Besøk Goodreads for flere omtaler