Adventure Time: v. 1: Playing with Fire

Adventure Time: Original Graphic Novel, Vol. 1
Av Danielle Corsetto Zack Sterling
Goodreads
86.2 of 5
4.3100 / 5

pris på nett

Tilbudspris 126,65 kr Vanlig pris 149 kr

pris i butikk

149 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere:
  • Slippdato: 14. jun. 2013
  • Forlag: Titan Books

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Utsolgt

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Adventure Time: v. 1: Playing with Fire
Adventure Time: v. 1: Playing with Fire
Lets you join Flame Princess, alongside Finn and Jake, as she leaves the Flame Kingdom and goes on her very first adventure. This black and white pocket edition is suitable for fans of Scott Pilgrim and Japanese Manga.
SKU
9781782760252
Sjangere:
Detaljer
SKU 9781782760252
Opprinnelsesland : Storbritannia
Serie Adventure Time: Original Graphic Novel
Forfattere Danielle Corsetto, Zack Sterling
Språk Engelsk
Format Paperback
Leverandørstatus Tilgjengelig
Aldersgruppe Ungdom (12-18), Voksen
Avansert Format Paperback
Serie : Adventure Time ( 1)
Volum 1
Illustrasjoner b&w strip
Produsent / Forlag : Titan Books
Antall Sider 160
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?