Adventure Time: v. 1: Playing with Fire

Adventure Time: Original Graphic Novel, Vol. 1
Av Danielle Corsetto Zack Sterling

pris på nett

Vanlig pris 149 kr Tilbudspris 126,65 kr

pris i butikk

149 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere:
  • Slippdato: 14. jun. 2013
  • Forlag: Titan Books

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Kun 1 på lager

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Adventure Time: v. 1: Playing with Fire
Adventure Time: v. 1: Playing with Fire

Rangering på Goodreads: 4.30 / 5


Lets you join Flame Princess, alongside Finn and Jake, as she leaves the Flame Kingdom and goes on her very first adventure. This black and white pocket edition is suitable for fans of Scott Pilgrim and Japanese Manga.
SKU
9781782760252
Sjangere:
Detaljer
SKU 9781782760252
Opprinnelsesland : Storbritannia
Lengde (Cm) : 22.8000
Høyde (Cm) : 15.2000
Serie Adventure Time: Original Graphic Novel
Forfattere Danielle Corsetto, Zack Sterling
Språk Engelsk
Format Paperback
Aldersgruppe Ungdom (12-18), Voksen
Avansert Format Paperback
Serie : Adventure Time ( 1)
Volum 1
Produsent / Forlag : Titan Books
Antall Sider 160
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:Adventure Time: v. 1: Playing with Fire
Din rangering
Andre produkter du kanskje vil like?