The Ones

Ones, Vol. 1
Av Daniel Sweren-Becker
Goodreads
70.4 of 5
3.5200 / 5

pris på nett

Tilbudspris 186,15 kr Vanlig pris 219 kr

pris i butikk

219 kr
  • Format: Hardcover
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Action og Eventyr, Science-Fiction, Thriller
  • Slippdato: 11. okt. 2016
  • Forlag: Imprint

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Utsolgt

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
The Ones
The Ones
Cody and her boyfriend, James, were two of the lucky babies from the 1 percent of the US population who were randomly selected to benefit from genetic engineering. Now she and the rest of the Ones are excelling. They aren't otherworldly, just perfect. The Equality Movement capitalises on this growing fear and jealousy and gains enough political traction to outlaw their existence. The line between right and wrong blurs in the face of injustice, and Cody becomes closer to a group of radical Ones intent on fighting back, while James begins to fear just how far she is willing to go for the cause. Thought provoking, thrilling, and complex, the first in this explosive new young adult series will appeal to fans of Divergent and The Fifth Wave.
SKU
9781250083142
Sjangere: Action og Eventyr Science-Fiction Thriller
Detaljer
SKU 9781250083142
Vekt (Kg) : 0.380000
Antall Sider 304
Leverandørstatus Tilgjengelig
Serie : Ones ( 1)
Volum 1
Serie Ones
Sjanger Action og Eventyr, Science-Fiction, Thriller
Format Hardcover
Språk Engelsk
Produsent / Forlag : Imprint
Opprinnelsesland : USA
Forfattere Daniel Sweren-Becker
Avansert Format Hardcover
Aldersgruppe Barn (0-11)
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?