My Neighbor Seki 10

My neighbor seki, Vol. 10
Av Takuma Morishige
Goodreads
81.4 of 5
4.0700 / 5

pris på nett

Tilbudspris 126,65 kr Vanlig pris 149 kr

pris i butikk

149 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Avisstripe, Humor
  • Slippdato: 23. jan. 2018
  • Forlag: Vertical Comics

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Kun 1 på lager

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
My Neighbor Seki 10
My Neighbor Seki 10
My Neighbor Seki is a high school comedy manga in the vein of Yotsuba and Azumanga Daioh. These comics tend to do well through a wide range of manga reading demographics and are often heavily considered for programs like the Scholastic Book Club. My Neighbor Seki is a collection of short stories that revolve around two classmates who sit at the back of their high school homeroom. In each chapter Seki devises a new way to kill time in his school desk, to best avoid boredom. And along the way, he ends up distracting the girl who sits next to him Rumi, whose mind goes wild as Seki pushes the limits of his disobediance.
SKU
9781945054501
Sjangere: Avisstripe Humor
Detaljer
SKU 9781945054501
Opprinnelsesland : USA
Serie My neighbor seki
Forfattere Takuma Morishige
Sjanger Avisstripe, Humor
Språk Engelsk
Format Paperback
Leverandørstatus Tilgjengelig
Aldersgruppe Voksen
Avansert Format Paperback
Serie : My Neigbor Seki
Subsjanger: Humoristisk
Volum 10
Illustrasjoner 1 Illustrations, unspecified; 1 Illustrations, unspecified
Produsent / Forlag : Vertical Comics
Antall Sider 180
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:My Neighbor Seki 10
Din rangering
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?