Mission Critical

Av Aliette de Bodard Greg Egan Gregory Feeley Jason Fischer John Barnes Jonathan Strahan Linda Nagata Peter F. Hamilton Tobias S Buckell Yoon Ha Lee
Goodreads
75.8 of 5
3.7900 / 5

pris på nett

Tilbudspris 135,15 kr Vanlig pris 159 kr

pris i butikk

159 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Antologi Science-Fiction
  • Slippdato: 9. jul. 2019
  • Forlag: Solaris

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Utsolgt

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Mission Critical
Mission Critical
New anthology from the critically-acclaimed editor of Engineering Infinity.

SPACE IS DANGEROUS
The greatest threat, to those who dare venture among the stars, isn't from aliens, or enemy nations, or cosmic forces from outside reality, but from the simple things on which our lives in space are built: the engines and control systems, the machines that provide our atmosphere, our gravity, even our food and water.
In the vein of Andy Weir's The Martian and James S. A. Corey's Expanse books, Mission Critical tells the stories of when the machines go wrong.
Featuring stories by Peter F. Hamilton, Alastair Reynolds, Ann Leckie and many others.
SKU
9781781085806
Sjangere: Antologi Science-Fiction
Detaljer
SKU 9781781085806
Vekt (Kg) : 0.329000
Antall Sider 416
Format Paperback
Serie : Mission Critical
Forfattere Aliette de Bodard, Greg Egan, Gregory Feeley, Jason Fischer, John Barnes, Jonathan Strahan, Linda Nagata, Peter F. Hamilton, Tobias S Buckell, Yoon Ha Lee
Opprinnelsesland : Storbritannia
Sjanger Antologi, Science-Fiction
Illustrasjoner No
Produsent / Forlag : Solaris
Subsjanger: Hard Science-Fiction, Romutforsking
Språk Engelsk
Leverandørstatus Tilgjengelig
Avansert Format Paperback: B-Format (M)
Aldersgruppe Voksen
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:Mission Critical
Din rangering
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?