Kriss: The Gift of Wrath

Kriss Gift of Wrath,
Av Ted Naifeh Warren Wucinich
Goodreads
66.2 of 5
3.3100 / 5

pris på nett

Tilbudspris kr 186,15 Vanlig pris kr 219

pris i butikk

kr 219
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Fra Ung til Voksen, Fantasy
  • Slippdato: 17. sep. 2019
  • Forlag: Oni Press Inc.

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Færre enn 5 på lager

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Kriss: The Gift of Wrath
Kriss: The Gift of Wrath
For fans of The Graveyard Book and Through the Woods comes a different kind of YA fantasy graphic novel, in which a teen boy's search for his destiny leads him into darkness.
SKU
9781620106617
Sjangere: Fra Ung til Voksen Fantasy
Detaljer
SKU 9781620106617
Opprinnelsesland : USA
Serie Kriss Gift of Wrath
Forfattere Ted Naifeh, Warren Wucinich
Sjanger Fra Ung til Voksen, Fantasy
Språk Engelsk
Format Paperback
Leverandørstatus Tilgjengelig
Aldersgruppe Ungdom (12-18)
Avansert Format Paperback
Serie : Kriss Gift of Wrath
Produsent / Forlag : Oni Press Inc.
Antall Sider 120
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?