Knight Of The Ice 3

Knight of Ice, Vol. 3
Av Yayoi Ogawa
Goodreads
79.6 of 5
3.9800 / 5

pris på nett

Tilbudspris 143,65 kr Vanlig pris 169 kr

pris i butikk

169 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Humor, Kjærlighet og Romanse, Sport
  • Slippdato: 1. sep. 2020
  • Forlag: Kodansha Comics

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Færre enn 5 på lager

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Knight Of The Ice 3
Knight Of The Ice 3
A rom-com manga on ice, perfect for fans of Princess Jellyfish and Wotakoi. Kokoro is the talk of the figure-skating world, winning trophies and hearts. But little do they know...he's actually a huge nerd! From the beloved creator of You're My Pet (Tramps Like Us).
Chitose is a serious young woman, working for the health magazine SASSO. Or at least, she would be, if she wasn't constantly getting distracted by her childhood friend, international figure skating star Kokoro Kijinami! In the public eye and on the ice, Kokoro is a gallant, flawless knight, but behind his glittery costumes and breathtaking spins lies a secret: he's actually a hopeless romantic otaku, who can only land his quad jumps when Chitose is on hand to recite a spell from his favorite magical girl anime!
SKU
9781632369888
Sjangere: Humor Kjærlighet og Romanse Sport
Detaljer
SKU 9781632369888
Opprinnelsesland : USA
Serie Knight of Ice
Forfattere Yayoi Ogawa
Sjanger Humor, Kjærlighet og Romanse, Sport
Språk Engelsk
Format Paperback
Leverandørstatus Tilgjengelig
Aldersgruppe Voksen
Avansert Format Paperback
Serie : Knight of Ice
Volum 3
Illustrasjoner 1 Illustrations, unspecified
Produsent / Forlag : Kodansha Comics
Antall Sider 1
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?