Feathertide

Av Beth Cartwright
Goodreads
76.4 of 5
3.8200 / 5

pris på nett

Tilbudspris 194,65 kr Vanlig pris 229 kr

pris i butikk

229 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Folkeeventyr og Myter, Fra Ung til Voksen, Fantasy
  • Slippdato: 30. jul. 2020
  • Forlag: Del Rey

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Færre enn 5 på lager

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Feathertide
Feathertide

____________________________
A girl.

A secret.

A life-changing journey.

'A beautiful fairytale of a book with the most delicious prose. I devoured every page' Alex Bell, Bestselling author of The Polar Bear Explorers' Club

Born covered in the feathers of a bird, and kept hidden in a crumbling house full of secrets, Marea has always known she was different, but never known why. And so to find answers, she goes in search of the father she has never met.

The hunt leads her to the City of Murmurs, a place of mermaids and mystery, where jars of swirling mist are carried through the streets by the broken-hearted.

And Mara will never forget what she learns there
____________________________
Feathertide is an enchanting, magical novel perfect for fans of Erin Morgenstern's The Night Circus and Katherine Arden's The Bear and the Nightingale.

SKU
9781529100679
Sjangere: Folkeeventyr og Myter Fra Ung til Voksen Fantasy
Detaljer
SKU 9781529100679
Vekt (Kg) : 0.424000
Antall Sider 432
Leverandørstatus Tilgjengelig
Sjanger Folkeeventyr og Myter, Fra Ung til Voksen, Fantasy
Format Paperback
Språk Engelsk
Produsent / Forlag : Del Rey
Opprinnelsesland : Storbritannia
Forfattere Beth Cartwright
Avansert Format Paperback: Trade (L)
Aldersgruppe Voksen
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:Feathertide
Din rangering
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?