Brother Red

Av Adrian Selby
Goodreads
79.8 of 5
3.9900 / 5

pris på nett

Tilbudspris 143,65 kr Vanlig pris 169 kr

pris i butikk

169 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Fantasy
  • Slippdato: 28. jan. 2021
  • Forlag: Orbit

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Færre enn 5 på lager

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Brother Red
Brother Red

When the trade caravan Driwna Marghoster was hired to protect is attacked, she discovers a dead body hidden inside a barrel. Born of the powerful but elusive Oskoro people, the body is a rare and priceless find, the centre of a tragic tale and the key to a larger mystery...

For when Driwna investigates who the body was meant for, she will find a trail of deceit and corruption which could bring down a kingdom, and an evil more powerful than she can imagine.

A gritty and epic standalone fantasy adventure, to appeal to fans of Mark Lawrence, Andrzej Sapkowski's The Witcher and Joe Abercrombie. From Adrian Selby, author of Snakewood and The Winter Road.

SKU
9780356508443
Sjangere: Fantasy
Detaljer
SKU 9780356508443
Vekt (Kg) : 0.360000
Antall Sider 512
Leverandørstatus Tilgjengelig
Sjanger Fantasy
Format Paperback
Språk Engelsk
Produsent / Forlag : Orbit
Opprinnelsesland : Storbritannia
Forfattere Adrian Selby
Avansert Format Paperback: B-Format (M)
Aldersgruppe Voksen
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:Brother Red
Din rangering
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?