Blood & Honey

Serpent & dove, Vol. 2
Av Shelby Mahurin
Goodreads
75 of 5
3.7500 / 5

pris på nett

Tilbudspris 211,65 kr Vanlig pris 249 kr

pris i butikk

249 kr
  • Format: Hardcover
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Folkeeventyr og Myter Kjærlighet og Romanse Fantasy
  • Slippdato: 17. sep. 2020
  • Forlag: HarperTeen

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Kun 1 på lager

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Blood & Honey
Blood & Honey

The stakes are higher. The witches are deadlier. And the romance is red-hot. The eagerly anticipated sequel to the New York Times and Indiebound bestseller Serpent & Dove is perfect for fans of Sarah J. Maas and is an instant New York Times bestseller!

Lou, Reid, Coco, and Ansel are on the run from coven, kingdom, and church-fugitives with nowhere to hide.

To survive, they need allies. Strong ones. But as Lou becomes increasingly desperate to save those she loves, she turns to a darker side of magic that may cost Reid the one thing he can't bear to lose. Bound to her always, his vows were clear: where Lou goes, he will go; and where she stays, he will stay.

Until death do they part.

SKU
9780062878052
Sjangere: Folkeeventyr og Myter Kjærlighet og Romanse Fantasy
Detaljer
SKU 9780062878052
Vekt (Kg) : 0.607000
Opprinnelsesland : USA
Serie Serpent & dove
Forfattere Shelby Mahurin
Sjanger Folkeeventyr og Myter, Kjærlighet og Romanse, Fantasy
Språk Engelsk
Format Hardcover
Serie : Serpent & Dove ( 2)
Avansert Format Hardcover
Leverandørstatus Tilgjengelig
Aldersgruppe Ungdom (12-18)
Subsjanger: Hekser og Trollmen
Volum 2
Produsent / Forlag : HarperTeen
Antall Sider 544
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:Blood & Honey
Din rangering
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?