Automatic Reload: A Novel

Av Ferrett Steinmetz
Goodreads
78.6 of 5
3.9300 / 5

pris på nett

Tilbudspris 194,65 kr Vanlig pris 229 kr

pris i butikk

229 kr
  • Format: Paperback
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Kjærlighet og Romanse, Science-Fiction
  • Slippdato: 1. sep. 2020
  • Forlag: Tor Books

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Kun 2 på lager

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
Automatic Reload: A Novel
Automatic Reload: A Novel
Ferrett Steinmetz's high-octane cyberpunk romance Automatic Reload about a tortured mercenary and the genetically enginnered assassin he loves. Meet Mat, a tortured mercenary who has become the perfect shot, and Silvia, and idealistic woman geneticall engineered to murder you to death. Together they run for the shadiest corporation in the world... and realize their messed-up brain chemsitry cannot overpower their very real chemistry. Automatic Reload is the genre's most unexpectedly heartfelt romantic comedy with explosions, perfect for fans of both Altered Carbon and Atomic Blonde. "Shadowrun with a conscience."-- Hugo Award-winning author Jim. C Hines "LUXURIATES in the intricate beauty that is technology, exults in the mechanics of cyberpunk. And it does all this while being a ROM-COM with a lot of EXPLOSIONS." --Cassandra Khaw, finalist for the British Fantasy and Locus Awards for Hammers on Bone
SKU
9781250168214
Sjangere: Kjærlighet og Romanse Science-Fiction
Detaljer
SKU 9781250168214
Vekt (Kg) : 0.300000
Antall Sider 288
Subsjanger: Action og Eventyr, Cyberpunk, Hard Science-Fiction, Militær
Leverandørstatus Tilgjengelig
Sjanger Kjærlighet og Romanse, Science-Fiction
Format Paperback
Språk Engelsk
Produsent / Forlag : Tor Books
Opprinnelsesland : Storbritannia
Forfattere Ferrett Steinmetz
Avansert Format Paperback
Aldersgruppe Voksen
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:Automatic Reload: A Novel
Din rangering
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?