An Enchantment of Ravens

Av Margaret Rogerson
Goodreads
73.2 of 5
3.6600 / 5

pris på nett

Tilbudspris 186,15 kr Vanlig pris 219 kr

pris i butikk

219 kr
  • Format: Hardcover
  • Språk: Engelsk
  • Sjangere: Kjærlighet og Romanse Fantasy
  • Slippdato: 3. mai 2018
  • Forlag: Margaret K. McElderry Books

Nettbestilling

Få varen levert rett hjem!

Utsolgt

Klikk & Hent

Hold av varen i din nærmeste Outland-butikk

eller
Velg butikk
An Enchantment of Ravens
An Enchantment of Ravens

Outland Anbefaler


Isobel er den beste portrettmaleren i verden og alle vil ha et portrett malt av henne. Men ingen vil ha det mer enn feene. Vesener som, selv om de ikke kan lyve, er slu og livsfarlige. En dag får hun et overraskende besøk av kronprinsen Rook, som ikke er blitt sett på 300 år. Hun setter i gang med å male ham, men hun begår en stor feil: Hun maler menneskelig sorg i øynene hans. Feilen fører til at Isobel må bli med til The Autumnlands for å forsvare seg i en rettsak.

Først og fremst er denne boken ideell for folk som ikke orker å lese lange serier da den er på 300 sider og frittstående. Historien er både nervepirrende, romantisk og spennende, og den har noen imponerende plot twists.

PS. Forfatteren har en annen frittstående fantasy-bok som har magi, demoner og badass bibliotekarer! Se Sorcery of Thorns ;)

- Amalie, butikkmedarbeider, Outland Oslo.

An instant New York Times bestseller!

An Indie Next Top 10 Pick

A Parents' Choice Silver Honor Winner

"A funny, action-packed, and sweet romance." -School Library Journal (starred review)

"A phenomenal read." -RT Book Reviews

A skilled painter must stand up to the ancient power of the faerie courts-even as she falls in love with a faerie prince-in this gorgeous bestseller that's "an ideal pick for fans of Holly Black, Maggie Stiefvater, and Laini Taylor" (Publishers Weekly, starred review).

Isobel is an artistic prodigy with a dangerous set of clients: the sinister fair folk, immortal creatures who cannot bake bread or put a pen to paper without crumbling to dust. They crave human Craft with a terrible thirst, and Isobel's paintings are highly prized. But when she receives her first royal patron-Rook, the autumn prince-she makes a terrible mistake. She paints mortal sorrow in his eyes-a weakness that could cost him his life.

Furious, Rook spirits her away to his kingdom to stand trial for her crime. But something is seriously wrong in his world, and they are attacked from every side. With Isobel and Rook depending on each other for survival, their alliance blossoms into trust, then love-and that love violates the fair folks' ruthless laws. Now both of their lives are forfeit, unless Isobel can use her skill as an artist to fight the fairy courts. Because secretly, her Craft represents a threat the fair folk have never faced in all the millennia of their unchanging lives: for the first time, her portraits have the power to make them feel.

SKU
9781481497589
Sjangere: Kjærlighet og Romanse Fantasy
Detaljer
SKU 9781481497589
Vekt (Kg) : 0.460000
Antall Sider 304
Format Hardcover
Serie : An Enchantment of Ravens
Forfattere Margaret Rogerson
Opprinnelsesland : USA
Sjanger Kjærlighet og Romanse, Fantasy
Illustrasjoner f-c jacket--sfx: metallic stock, spot uv, emboss
Produsent / Forlag : Margaret K. McElderry Books
Subsjanger: Dark Fantasy, Overnaturlig
Språk Engelsk
Leverandørstatus Ikke i trykk
Avansert Format Hardcover
Aldersgruppe Ungdom (12-18)
Skriv din egen produktomtale
Du omtaler:An Enchantment of Ravens
Din rangering
Besøk Goodreads for flere omtaler
Andre produkter du kanskje vil like?